Zavlažovací systémy pro zahrady rodinných domů

Jednoduchá a chytrá cesta ke krásné zahradě.

Hustý zelený trávník, svěží a zdravé rostliny – jak toho dosáhnout? 

Jedním z nejdůležitějších předpokladů je správně aplikovaná, přiměřená zálivka – v optimálním čase, optimálním množství a  optimálním způsobem. Cestou k zajištění takovýchto vhodných podmínek na Vaší zahradě je instalace spolehlivého automatického zavlažovacího systému s prověřenými výrobky a od prověřeného dodavatele.

ITTEC - Profesionální výrobky a odborné poradenství. Moderní profesionální zavlažovací systém se od méně kvalitních a tzv. hobby systémů liší kvalitou, výkonností a spolehlivostí všech prvků a uceleností výrobního programu. Navíc, díky efektivní celosvětové distribuční sítí lze většinu profesionálních výrobků za nižší ceny, než hobby systémy, které jsou prodávány v hobby řetězcích. 

  • Firma ITTEC kromě vlastní distribuce výrobků poskytuje rozsáhlé poradenské služby od odborných školení montážních firem až po detailní informační servis.
  • Projekční oddělení firmy pak každý rok navrhne několik set systémů nejrůznějších velikostí - od zahrad až po komerční centra, parky a golfové areály.
  • Firma ITTEC distribuuje pouze vysoce kvalitní výrobky pro profesionální instalace, hobby výrobky u nás nedostanete.
  • Navíc, ITTEC  - jako největší distributor v ČR - dodává na trh několik značek a tak si u nás můžete vybrat vždy to optimální řešení. Technicky i finančně.


Nač tedy dále čekat? Zkrášlení Vaší zahrady, úspora vody, úspora peněz…. vše je pro Vás připraveno již dnes.

Produkty
RAIN BIRD ESP LXMe

RAIN BIRD ESP LXMe

Nejrozšířenější ovládací jednotka systémů pro zahrady

BEZDRÁTOVÉ ČIDLO SRÁŽEK RAIN BIRD WR2

BEZDRÁTOVÉ ČIDLO SRÁŽEK RAIN BIRD WR2

Ideální pro všechny typy jednotek

Mohlo by Vás zajímat

ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ ?

LED technologie od in-lite !

NEŠETŘETE NA PODSTATNÉM !

Jak OPRAVDU nešetřit.

NAŠE REFERENCE

Získejte další informace o systém RAIN BIRD a K-RAIN

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 3 plus 9?*: